O mnie

„Obiektyw aparatu fotograficznego, jak oko mitycznego cyklopa, jest wszechwidzące: ukazuje nam cały, bogaty świat, staje się naszym własnym okiem, wzbogaca umysł, bawi, uczy i zadziwia.” ~Henryk Latoś

Nazywam się Marcin Damaszke. Mieszkam w pięknym mieście Gdańsku, jestem absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego a obecnie dokształcam się w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Grafika komputerowa i multimedia.
Interesuję się fotografią. Jest ona dla mnie przede wszystkim pasją, dzięki której mogę uruchomić wyobraźnię i na swój sposób przedstawiać otaczający nas świat. Uwielbiam zatrzymywać chwile w małym pliku JPG (lub dużym RAW :) ).
Przy realizacji swoich wizji korzystam z wiedzy zdobytej w Studium Informatycznym i dobrodziejstw programów graficznych. Zdarza mi się również używać obiektywów z innej epoki - radzieckiego Heliosa, czy analogowych szkieł Carla Zeiss’a.
Zajmuje się również szeroko pojętą dziedziną grafiki komputerowej, stworzenie projektu ulotki, wizytówki, szaty graficznej strony, baneru reklamowego, nietypowej grafiki na kubek czy koszulkę nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Chętnie biorę udział w różnego rodzaju projektach komercyjnych
jak i niekomercyjnych.

Zapraszam do obejrzenia zawartości strony oraz współpracy.

Zakres pracy:
Tworzenie stron www
Fotografia portretowa
Fotografia reklamowa
Fotografia użytkowa
Fotoreportaże
Fotografia nocna
Fotografia przyrody
Fotografia panoramiczna
Krajobrazy
Retusz i edycja zdjęć
Grafika 2d
Projekty graficzne ulotek, wizytówek, reklamowe
Zapraszam również tutaj:

Copyright © 2014 by "Marcin Damaszke"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: m.damaszke@gmail.com